Grigiškėse pašventinta naujoji Šventosios Dvasios bažnyčia


2020 m. rugpjūčio 29 d., Grigiškėse pašventinta Šventosios Dvasios bažnyčia.

Naujai pastatytą šventovę šv. Mišiose konsekravo Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas. Šv. Mišias koncelebravo vyskupas Arūnas Poniškaitis, šioje parapijoje tarnaujantys kunigai, broliai kunigai iš kitų parapijų. Dalyvaujant gausiam būriui tikinčiųjų, kurie meldėsi ir lauke, bažnyčia buvo pašvęsta Dievui.

Dalinamės Bažnyčios fundatoriaus, Krikščionių sąjungos nario Jono Viesulo kalba, pasakyta iškilmių metu:

Gerbiamas Ekscelencija Arkivyskupe Gintarai Grušai, Gerbiamas Vyskupe Arūnai Poniškaiti, Trakų Dekane Jonai Varanecki, Didžiai gerbiamas Klebone Andžejau, „Grigeo“ prezidente Gintautai Pangoni, Vilniaus mere Remigijau Šimašiau, LR Seimo nary Rimantai Jonai Dagy ir visi Garbūs svečiai

Dangaus dovanas dalinanti Šventoji Dvasia mus dosniai palaimino. Galų gale didžiausia svajonė turėti savo bažnyčia išsipildė. Šiandien iškilmingai įžengiame į didingą Šventovę. Grigiškės turi savo bažnyčią. Tai moralės ir darnos, meilės ir tiesos bastionas, kuris mus saugo ir gina. Mes tuo pačiu privalome šia dvasinę tvirtovę išlaikyti, remti ir puoselėti.

Ypatinga ši diena – Bažnyčios pašventinimas (konsekracija), už kurią iš visos širdies dėkojame Jums, Gerbiamas Vilniaus Arkivyskupe Metropolitai Gintarai Grušai. Nuo šiol šis pastatas ne tik kad trauks savo grožiu, bet ir svarbiausia – dvasine prasme tikintieji galės jungtis maldoje. Už šį stebuklą dėkokime Dievui ir visiems, prisidėjusiems prie jo atsiradimo.

Nuoširdus ačiū Klebonui Andžejui už jo rūpestį, pastangas ir tarnystę Dievui ir pasiaukojimą žmonėms, didelis ačiū Gintautui Pangoniui už neįkainuojamas pastangas ir aukas, esu dėkingas Stasiui Paukščiui užkruopštų darbą prižiūrint Bažnyčios statybą, gerbiamam architektui Kęstučiui Pempei už idėjas ir techninius sprendimus, Grigiškių Šviesos gimnazijos direktorei Astai Turskienei už Bažnyčios papuošimą. AČIŪ visiems parapijiečiams už maldas ir aukas. Dievas Jus visus tegloboja ir tesaugo.


Daugiau informacijos spaudoje:

Bernardinai.lt

https://www.delfi.lt/miestai/vilnius/grigiskese-pasventinta-nauja-baznycia-salia-jos-bus-ikurtas-skveras.d?id=85110559

1 comment

  1. Jonas Šimėnas

    Stipriai ir įkvepiančiai. Rinkimai praeis , o šventovė išliks amžinai. ir nesvarbu ką kalbės skeptikai ar juodintojai. Ačiū visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *