2020 m. LR Seimo rinkimų debatai

ARVYDAS AKSTINAVIČIUS (1-oji Senamiesčio – Žvėryno apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121650/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-senamiescio-zveryno-apygarda


GARRI SERBUL (2-oji Naujamiesčio – Naujininkų apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121478/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-naujamiescio-naujininku-apygarda


RASA STULPINIENĖ (3-oji Antakalnio apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121599/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-antakalnio-apygarda


LAURYNAS JUOZAS LIUTKUS (5-oji Fabijoniškių apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121450/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-fabijoniskiu-apygarda


SAULĖ SALVIJA BABRAUSKAITĖ (6-oji Šeškinės – Šnipiškių apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000122027/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-seskines-snipiskiu-apygarda


JONAS VIESULAS (11-oji Panerių – Grigiškių apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000123436/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-paneriu-grigiskiu-apygarda

Debatai TWP Wilno studijoje


REMIGIJUS JUCEVIČIUS (12-oji Verkių apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121960/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-verkiu-apygarda


RIMANTAS JONAS DAGYS (14-oji Šilainių apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000122427/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-silainiu-apygarda


EDITA MORKŪNIENĖ (16-oji Savanorių apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121421/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-savanoriu-apygarda


EGIDIJUS VAREIKIS (19-oji Aleksoto -Vilijampolės apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121781/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-aleksoto-vilijampoles-apygarda


GEDIMINAS BERŽINIS – BERŽINSKAS (25-oji Aušros apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000122019/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-ausros-apygarda


VALENTINAS PEČININAS (27-oji Panevėžio vakarinė apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121498/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-panevezio-vakarine-apygarda


GEDIMINAS AKELAITIS (29-oji Marijampolės apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000122659/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-marijampoles-apygarda


ROMUALDAS LIUTKUS (33-ioji Aukštaitijos apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000122136/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-aukstaitijos-apygarda


VAIDIEVUTIS IPOLITAS GERALAVIČIUS (36-oji Mėguvos apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121814/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-meguvos-apygarda


LORETA BRATČENKA (39-oji Žemaitijos šiaurinė apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121678/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-zemaitijos-siaurine-apygarda


EDITA NAVICKIENĖ (45-oji Šiaulių krašto apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121431/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-siauliu-krasto-apygarda


JULIUS PANKA (50-oji Sėlos rytinė apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000122555/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-selos-rytine-apygarda


PETRAS DOVYDAS ŠIDAGIS (58-oji Trakų – Vievio apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121418/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-traku-vievio-apygarda


TOMAS BAKUČIONIS (61-oji Deltuvos pietinė apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000122411/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-deltuvos-pietine-apygarda


KĘSTUTIS ŠEDUIKIS (69-oji Dzūkijos apygarda):

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000121488/seimo-rinkimai-2020-vienmandaciu-rinkimu-apygardu-debatai-dzukijos-apygarda


JONAS ŠIMĖNAS (71-oji Pasaulio lietuvių apygarda):