Kvietimas


Krikščionių sąjunga – krikščioniškosios demokratinės politikos partija

Lietuva prieš daugiau kaip tūkstantį metų tapusi Europos politikos dalimi daugiau kaip 600 metų priklauso krikščioniškajai bendrijai. Krikščionybės pagrindu sukurta visa dabartinė Euroatlantinė civilizacija, pradėta Europos integracija. Atkūrusi nepriklausomybę Lietuva siekė tapti Vakarų Europos ir Šiaurės Atlanto bendrijų valstybe. Tad krikščioniškoji politika yra Europos ir pasaulio politinių vertybių pagrindu.

Krikščioniškąja politika galima didžiuotis, galima semtis jos patirties, ją galima puoselėti, tačiau šiandien ją reikia ginti nuo įvairių politikos ir vertybių sampratos erezijų.

Tam reikia mūsų tikėjimo amžinosiomis bendrojo gėrio vertybėmis, sąžinės, susitelkimo, sveiko proto nuovokos. Šiandien tokią politiką formuoti ir vykdyti gali Krikščionių sąjunga ir kiekvienas iš jūsų, prisijungdamas prie sąjungos bei remdamas jos veiklą.

Mes įsikūrėme prieš pat LR Seimo rinkimus todėl, kad matėme, jog gali laimėti agresyvi Lietuvai pražūtinga politinė ideologija. Deja, bet dabar tai tapo daugeliui akivaizdu.

Kodėl verta stoti į Krikščionių sąjungą?

 • Todėl, kad būtina suburti stiprią vertybių neišduodančią komandą, galinčią nuosekliai kurta Lietuvą remiantis krikščioniška tradicija.
 • Tapdami sąjungos nariais gausite galimybė dalyvauti mūsų šalies ir visos Europos politikos analizės ir formavimo darbe, siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas, kuriant tikinčią, kuriančią, tvarkingą ir sąžiningą šalį.
 • Susipažinsite su bendraminčiais, galėsite rasti optimalius sprendimus diskusijose, atstovauti krikščioniškąją politiką viešuose forumuose.
 • Galėsite rinkti kandidatus į savo atstovus visuose valdžios lygiuose.

Tapti Krikščionių sąjungos nariu verta, jeigu:

 • Jums brangi Lietuvos istorija, lietuvių kalbos puoselėjimas, lietuviškos šeimos, bendruomenės tradicija, visa stiprybė, kurią Tėvynės vaikai iš praeities semia.
 • Jums svarbi krikščionišku tikėjimu paremta visuomenės moralė ir darbas bendrajam gėriui – visa, kas eina takais dorybės ir dirba žmonių gerybei
 • Jums svarbi moderni šiuolaikiška Lietuvos valstybė, kuriama mokslo tiesos ir modernių technologijų pagrindu, kad taptume išsilavinusiais ir kuriančiais žmonėmis, šviesa ir tiesa, lydinti mūsų žingsnius
 • Jums rūpi, kad gyventume švarioje aplinkoje ir sveikų žmonių bendruomenėje, šeimose, kur kiekvienas žmogus turėtų deramą vietą oriam gyvenimui.
 • Jums rūpi, kad ekonominė raida panaikintų skurdą, teisinė sistema sudarytų galimybes kiekvienam rasti savo vietą visuomenėje.
 • Jums svarbu, kad gintume ir apgintume savo vertybes ir savo šalies suverenitetą.
 • Jums svarbu dar daug kitų dalykų, kurių šiandien reikia Lietuvai…

Kviečiame tapti naujai kuriamos Krikščionių Sąjungos nariu!

Užpildykite prašymą ir atsiųskite mums el. paštu: ksajunga@gmail.com

Prašymas tapti nariu (DOCX)

Prašymas tapti nariu (PDF)