50-oji Sėlos rytinė apygarda

<-Skaityti daugiau

  Gimiau 1979 metais Traupio miestelyje, Anykščių rajone. Būdamas 9 metų, mirus mamai, buvau paimtas globoti gydytojų šeimos iš Vilniaus.

  Nuo vaikystės aktyviai dalyvavau visuomeniniame gyvenime – mokykloje buvau skautas ir ateitininkas, studijų metais aktyviai dalyvavau studentų atstovybės veikloje, vadovavau Lietuvių tautinio jaunimo sąjungai. Esu surengęs daugiau nei pusę šimto įvairių žygių, skautiškų, kultūrinių ir sukarintų sporto stovyklų. Nuo 16 metų dalyvauju socialiniuose projektuose, pirmasis iš jų buvo darbas su gatvės vaikais Katalikiškoje bendrijoje „Verus“.

  Buvau vienas iš Tautininkų sąjungos atkūrėjų 2011 metais, šios partijos socialinės politikos programinės dalies pagrindinių principų autorius, vienas iš 2014 metų Referendumo dėl žemės pardavimo užsieniečiams iniciatyvinės grupės lyderių.

  Turiu mokytojo kvalifikaciją, istorijos bakalauro, gerovės sociologijos magistro diplomus, šiuo metu įpusėjau teisės bakalauro studijas.

  Teko dirbti nuo auklėtojo globos namuose iki vyriausiojo vadybininko didmeninės prekybos įmonėje, nuo istorijos mokytojo iki taromato operatoriaus ir pardavėjo LIDL. Nuo vyriausiojo specialisto „Sodroje“ iki valstybės tarnautojo savivaldybėje. 9 metus gyvenau kaime, 30 metų sostinėje, dabar jau trečius metus darbuojuosi ir gyvenu Kupiškyje.

  Dėl savo aktyvios visuomeninės veiklos, įvairios darbinės patirties, plataus profilio išsilavinimo, gyvenimo patyrimo tiek kaime, tiek sostinėje, tiek rajono centre, randu kalbą su pačiais įvairiausiai žmonėmis ir galiu įsigilinti į platų juos jaudinančių problemų spektrą.

  Didžiuosiuosi galėdamas atstovauti Kupiškio ir Rokiškio krašto žmones Lietuvos Seime.

  10 priežasčių, kodėl už Julių Panką turėtų balsuoti: 

  1… šeimos, auginančios vaikus?

  J.P. Seime sieks, kad švietimo, socialinės ir sveikatos priežiūros paslaugos būtų prieinamos visiems Lietuvos vaikams.

  2… ir miestų, ir kaimų gyventojai?

  J.P. balsuos už balanso atstatymą tarp šalies regionų, kaimams ir miesteliams įpučiant gyvybės, o didmiesčiams sulėtinant tempą, kad ir ten žmonės galėtų atsikvėpti.

  3… žemdirbiai?

  J.P. pasisako už paramą žemės ūkiui ir ūkininko prestižo stiprinimą visuomenėje,  kad nebereikėtų statyti žalių kryžių laukuose.

  4… senoliai?

  J.P. mano, kad pensija neturi būti išmalda, bet taptų orų gyvenimą užtikrinančiomis pajamomis, susietomis su vidutine alga.

  5…neįgalieji?

  J.P. sieks, kad jie būtų integruojami į visuomenę ir jaustųsi naudingi ir pilnaverčiai savo valstybės piliečiai.

  6… grybautojai, gamtos mylėtojai ir visi, kurie kvėpuoja plaučiais?

  J.P. dirbs, kad būtų uždrausti masiniai Lietuvos miškų kirtimai ir mūsų gamtos turtai būtų tausojami ir išsaugoti ateities kartoms.

  7… alkoholikai ir narkomanai?

  J.P. dės visas pastangas, kad būtų taikomos moderniausios priemonės jų gydymui ir sugrąžinimui į normalų gyvenimą.

  8… tautinės bendrijos?

  J.P. sieks, kad visų Lietuvoje mokyklų dėstomoji kalba būtų lietuvių, taip panaikinant piliečių valstybinės kalbos mokėjimo skirtumus.

  9… dirbantieji?

  J.P. pasisako už progresinius mokesčius ir už valstybės reguliuojamus darbo santykius, dirbantis asmuo turi gyventi „kaip baltas žmogus“. Atlyginimai privalo pasiekti ES vidurkį, o pigios darbo jėgos importas uždraustas.

  10… visi lietuviai, gyvenantys Lietuvoje ir užsienyje?

  J.P. sieks, kad Lietuva taptų tikrais lietuvių Tautos namais, kuriuose būtų saugu, jauku ir iš jų nesinorėtų išvykti, o išvykus norėtųsi kuo greičiau sugrįžti.