Žmonėms reikia krikščioniškos partijos

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras “Vilmorus” Krikščionių sąjungos užsakymu atliko reprezentatyvią Lietuvos gyventojų apklausą. 2020 m. birželio mėnesio 5-13 dienomis apklausė 1000 respondentų – 18 metų ir vyresnius Lietuvos gyventojus.

Apklausoje pateikti trys klausimai, kurie suformuluoti šitaip:

1. Ar balsuotumėte už krikščioniškąsias vertybes atstovaujančią politinę partiją?
2. Ar palaikote principingą Rimanto Dagio poziciją ginant tradicinės šeimos vertybes?
3.Ar Jums jau atsibodo “konservatorių” ir “valstiečių” priešprieša?

Į pirmąjį klausimą, ar verta balsuoti už krikščioniškąsias vertybes atstovaujančią politinę partiją, “Taip” atsakė 29,3% apklaustųjų, “Ne” – 31% , kitiems (apie 40%) buvo „sunku pasakyti“, jie dar neturi tvirtos nuomonės šiuo klausimu.

Vis dėlto, atsakyme į antrąjį klausimą, didesnė dalis apklaustųjų, 32.9%, palaiko Rimanto Dagio poziciją ginant tradicinės šeimos vertybes, nepalaiko – 25.8%. Tačiau net 41,3% respondentų taip pat neturi aiškios nuomonės šiuo klausimu.

Galiausiai, atsakyme į paskutinį užduotą klausimą, dėl “konservatorių” ir “valstiečių” priešpriešos, respondentai vieningai teigia (iš viso, 70,8%), kad šių politinių jėgų priešprieša “atsibodo”. Tik 8% apklaustųjų teigia, kad “konservatorių” ir “valstiečių” priešprieša “neatsibodo”, kiek daugiau nei 21 % pasirinko “sunku pasakyti” atsakymo variantą.

Krikščioniškos partijos poreikis yra akivaizdus ir mus tai dar labiau nuteikia darbui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *