You are currently viewing Arvydas Akstinavičius: komanda, kuri gali!

Arvydas Akstinavičius: komanda, kuri gali!

Komanda, kuri gali!

Gali pataisyti tai, kas padaryta blogai ar neteisingai, gali sukurti tai, kas reikalinga valstybei, jos piliečiams, bet, deja, nebuvo padaryta ar daroma per kelis dešimtmečius. Komanda, kuri turi patirties, išminties, žinių ir žinojimo ką ir svarbiausia- kaip padaryti, padaryti Lietuvos ir jos žmonių labui. Krikščionių sąjungos (KS) sąraše 11 mokslo daktarų, gausus būrys teisininkų, ekonomistų, verslininkų, gydytojų, inžinierių ir t.t., esamų ir buvusių savivaldybių tarybų narių. KS sąraše 3 dabartiniai ir 5 buvę Seimo nariai, taip pat nemažai buvusių merų, vicemerų. Komandoje ambasadorių rango atstovai, tremtiniai, parlamento gynėjai, profsąjungų, visuomeninių organizacijų atstovai, gausus būrys ir nepartinių. Krikščionių sąjungos komandos gebėjimai dirbti profesionaliai ir prasmingai jau buvo patikrinti ir įvertinti padedant vyriausybei suvaldyti COVID- 19 pandemiją.

KS yra vienijanti ir telkianti politinė jėga. Tą patvirtina ir tas faktas, kad Krikščionių sąjunga ir jos rinkimų sąrašas apjungė ir vienija visų krikščioniškų konfesijų atstovus!

Dažnai, beje, ir pagrįstai gyventojai priekaištauja dėl prastos Seimo darbo kokybės, dėl atsakomybės stokos, nekokybiškų įstatymų ir pan. Buriantis į sąjungą, formuojant kandidatų į LR Seimą sąrašą, vienmandates apygardas, o ir praktinėje veikloje Krikščionių sąjungos nariai ir nepartiniai bendražygiai vadovavosi pamatinėmis politikos vertybėmis- krikščioniška ideologija, atsakomybe, politine morale, sveiku idealizmu ir pan. Vadovautis pamatinėmis politikos vertybėmis linkime siekti ir kitoms politinėms organizacijoms. Tik taip valdžia galėtų pradėti gerinti savo darbo kokybę, o Seimas nebūtų keiksmažodžiu žmonių lūpose.

Asmeniškai esu įsitikinęs, kad norint tapti Seimo nariu kiekvienam kandidatui būtų privalu pasitikrinti savo gebėjimus, kaip, pavyzdžiai pretenduojant į valstybės tarnybą tenka laikyti bendrųjų gebėjimų testą. Tai, manau, taip pat pasitarnautų Seimo darbo kokybei. Neabejoju, kad Krikščionių sąjungos komandos nariai sėkmingai įveiktų bet kokius gebėjimų patikrinimus, todėl taip drąsiai apie tai ir kalbu.

Mes norime, kad KS siūlomi teigiami pokyčiai taptų realybe, kad kuriamas bendrasis gėris aplankytų kiekvieno Jūsų namus. Tai priklausys ir nuo Jūsų pačių. Jei Jūs patikėsite mums vieniems valdyti ir taip realizuoti savo programą, siūlymus, idėjas, tuomet neabejoju bendrojo gėrio kūrimo sėkme, jeigu kartais Jūsų valia tektų formuoti valdančiąja koaliciją, tuomet tai apsunkintų Krikščionių sąjungos tikslų ir siekių įgyvendinimą, nes tektų ieškoti kompromiso ir derinti pozicijas su kita politine jėga. Visgi neabejoju, kad ir Jūs, kaip ir mes, jau pavargote nuo liberalizmo ir nuolatinių kartojimų, kad “ekonomika auga, tik žmonės to nejaučia”. Neabejoju, kad šį kartą balsuosite atsakingai ir prasmingai- už save ir savo sąrašą Nr. 15, kad ir ekonomikos augimą kiekvienas pajustute savo namuose, šaldytuve, buityje ir kasdienybėje.