You are currently viewing Paremkite Krikščionių sąjungą – siekiančią sugražinti viltį žmonėms !

Paremkite Krikščionių sąjungą – siekiančią sugražinti viltį žmonėms !

Karas Ukrainoje parodė, kokioje aklavietėje atsidūrėme. Nusisukus nuo krikščioniškos kultūros, esminių šeimos, tautinių vertybių kyla sumaištis vakarų visuomenėje, nusilpo visuomenės narių gebėjimas ginti savas vertybes. Tai verčia žmones jausti, kad atsidūrėme geopolitinėje, ekonominėje ir vertybinėje aklavietėje. Akivaizdu, kad didžioji dalis politinių lyderių yra pasimetę ir blaškosi, barstydami moralės ir piliečių pasitikėjimo likučius. Šiandien mums reikia viltingai atsitiesti ir pasirikti teisingą politinę kryptį.

Krikščionių sąjunga – tai partija, besiremianti šimtmečiais patikrintomis tikėjimo, tautiškumo, meilės tėvynei ir bendruomeninio gyvenimo tiesomis. Joje susibūrę žmones nėra neklystantys, tačiau juos vienija įsitikinimai ir tikėjimas savo pasirinktu keliu.

Krikščionių sąjunga – partija, kuri supranta, jog, norint įgyvendinti mūsų savo siekius, būtinas kuo didesnis visa tai suprantančių susitelkimas !

Krikščionių sąjunga – tikėjimo, tautiškumo ir bendruomeninio gyvenimo partija.

Krikščionių sąjunga – XXI amžiaus partija, besiremianti šimtmečių išbandymais patikrintomis vertybėmis.

Krikščionių sąjunga – labai jauna , negaunanti paramos iš valstybės partija, jos nuoširdžiam darbui  reikia Jūsų pagalbos!

Todėl labai prašome 0,6 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį skirti Krikščionių sąjungai.

Visi LR pajamas deklaruojantys piliečiai gali skirti gyventojų pajamų mokesčio 0,6 proc. Krikščionių sąjungai.

Tai galite padaryti pateikdami prašymus savarankiškai prisijungę elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) ir vedlio pagalba užpildę formą FR0512.

Krikščionių sąjunga
Kodas: 305501114
Sąskaita: LT307044090100147255

Reikia pagalbos teikiant prašymą el. būdu?

Skambinkite mokesčių informacijos centro telefonu 1882.

Daugiau informacijos  www.vmi.lt