You are currently viewing Rimantas Šegžda. Už gyvenimą be melo ir krikščionišką sąžinę

Rimantas Šegžda. Už gyvenimą be melo ir krikščionišką sąžinę

Rimantas Šegžda  yra kandidatas Tauragės rinkimų apygardoje nuo Krikščionių sąjungos Nr. 15. Į sąjungą šių metų pradžioje susibūrę žmonės tiki, kad Lietuvai gyvybiškai svarbu ir būtina kuo greičiau pradėti nuosekliai įgyvendinti amžių patikrintas krikščioniškas vertybes, kurių laikymasis gelbėjo mūsų tautą sunkiausiomis akimirkomis. 

R. Šegžda yra Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Verslo ir mokslo bendradarbiavimo skyriaus patarėjas, gimęs ir užaugęs Tauragės rajono Molupio kaime. Mokėsi  Tauragės raj. Batakių vidurinėje mokykloje. Baigė Vilniaus inžinerinį statybos institutą (dabar VGTU).

Įgijęs aukštąjį įsilavinimą dirbo Šilalės rajone statybų techninės priežiūros inžinieriumi, nuo 1991 m. Pramonės ir prekybos ministerijos Tarptautinių sutarčių departamento direktoriaus pavaduotoju, vėliau Ūkio ministerijos Prekybos departamento direktoriumi. Daug metų dirbo komercijos atašė diplomatinėje atstovybėje Sankt Peterburge, vėliau mūsų ambasadoje Ukrainoje. Turi didelę patirtį Lietuvos eksporto skatinimo, verslo plėtojimo srityse.

Rimantas yra naujas žmogus politikoje, yra už gyvenimą be melo ir krikščionišką sąžinę. Nori savo žinias ir patirtį panaudoti gimtojo Tauragės krašto žmonėms ir visų mūsų gerovei.

Yra už tradicinę šeimą, kuri yra didžiausia vertybė, todėl teigia, kad ja rūpintis reikia pirmiausia. Be šeimos, paremtos tvirtu vyro ir moters įsipareigojimu vienas kitam, be vaikų pagarbos mokytojams ir artimiesiems ugdymo, be gyvybės apsaugos nuo jos pradžios iki natūralios mirties, be nuoširdaus rūpesčio silpnesniaisiais nesukursime klestinčios Lietuvos. 

Rimantas yra už gamtos tausojimą – už tai, kad naudotumės ja atsakingai, kaip tai darė tėvai ir seneliai. Visi matome, kokie neatsakingo požiūrio padariniai – teršiamos marios, be atodairos kertami miškai. Išrinktas į seimą įsipareigoja inicijuoti miškotvarkos ir kitų aplinkosaugos įstatymų pataisas.

Įsipareigoja senjorams siekti didesnių pensijų, rūpintis jų užimtumo klausimais. Siūlo sudaryti galimybę  senjorams užsidirbti papildomai, numatant  jiems lankstesnį darbo laiko reguliavimą, nustatant mokestines lengvatos darbdaviams įdarbinant juos. Įsipareigoja inicijuoti kurti „senjorų startuolių“ ir persikvalifikavimo programas ir pan. Sako, kad būtina prisidėti prie socialinių inovacijų, nukreiptų į senjorų sveikatos ir socialinės globos sprendimus, vyresnio amžiaus aktyvumo ir sveikatingumo skatinimo priemones per įvairius valstybės biudžeto asignavimus.

Taip pat Rimantas įsipareigoja inicijuoti regionuose Verslo informacinių centrų kūrimą, kurie glaudžiai dirbdami su kaimų bendruomenėmis, švietimo įstaigomis, užsiimtų ir žmonių verslumo ugdymu, tradicinių amatų skatinimu ir senjorų užimtumu.

Krikščionių sąjunga siekdama garantuoti visiems piliečiams prieinamą sveikatos apsaugą, įsipareigoja užtikrinti kokybišką pirminę sveikatos priežiūrą, plėtoti lankstų ir dinamišką ligoninių tinklą, maksimaliai išlaikyti ir stiprinti sveikatos įstaigų sistemos decentralizaciją.