You are currently viewing Sveikiname Lenkijos prezidentą!
Gorlice, 09.07.2020. Wybory prezydenckie 2020 - II tura. Ubiegaj¹cy siê o reelekcjê prezydent RP Andrzej Duda (C) podczas spotkania z mieszkañcami Gorlic, 9 bm. Prezydent Duda, który w II turze rywalizuje z kandydatem KO Rafa³em Trzaskowskim, przebywa z wizyt¹ w Ma³opolsce. (amb) PAP/Darek Delmanowicz

Sveikiname Lenkijos prezidentą!

Nuotr. PAP/Darek Delmanowicz  

Krikščionių sąjunga nuoširdžiai sveikina Lenkijos Respublikos Prezidentą Andrzejų Dudą, pasiekusį pergalę šalies Prezidento rinkimuose. Sveikina jį parėmusias politines jėgas ir visus draugiškos šalies piliečius.

Džiaugiamės Lenkijos žmonių pasirinkimu, solidarizuojamės su Prezidento rinkimų programos nuostatomis, tikime, kad ir antroje kadencijoje jis pratęs sėkmingą ligšiolinę veiklą Lenkijos ir visos mūsų civilizacijos labui.

Mums artima dinamiška ir šiuolaikiška Andrzejaus Dudos politika, paremta pagarba žmogaus orumui, tikėjimu žmogaus kaip dvasingos būtybės galia, paremta mokslo tiesomis ir visuomenės solidarumu, išskirtine parama šeimai ir gyvybės apsaugai, solidarumo principais grįstai darbo rinkai. Tai XXI amžiaus krikščioniškoji demokratija, vis sėkmingiau besiskinanti kelią pro pasenusias liberalizmo ir socializmo dogmas.

Būdami Teisės ir Teisingumo partijos bičiuliai tarptautinėje arenoje ypač sveikiname ir šios partijos vadovus, savo ruožtu tikėdamiesi ir glaudaus bei prasmingo bendravimo ateityje.

Krikščionių sąjungos Valdybos pareiškimas.

Politinė reklama.