You are currently viewing Krikščionių sąjunga pirmą kartą dalyvauja Vilniaus miesto savivaldybės rinkimuose

Krikščionių sąjunga pirmą kartą dalyvauja Vilniaus miesto savivaldybės rinkimuose

Gerbiami Vilniečiai,

Krikščionių sąjunga pirmą kartą dalyvauja Vilniaus miesto savivaldybės rinkimuose. Tam, kad jei leistų konkuruoti su seniau rinkimuose dalyvaujančiose partijomis jai virš 2000 Vilniečių pritarimas. Pritarimą galima išreikšti elektriniu būdu, turint bankininkystės kortelę , elektroninį asmens parašą ar kitokį prisijungimą prie elektroninių paslaugų.

Vietą balsuoti rasite adresu

https://www.rinkejopuslapis.lt/kandid…/-/pasirasymas/47704

Pridedame susipažinti su pagrindiniais mūsų darbais Vilniui. Detalesnę programą paviešinsime vėliau

KAS GERA ŠEIMAI – TAS GERA VILNIUI

Šeima – miesto ateities pagrindas. Modernus Vilnius – laimingų šeimų miestas, darni įvairaus amžiaus ir įvairių įsitikinimų žmonių šeima.

Vaikų darželiai ir mokyklos –be žmogaus prigimtį, orumą ir šeimas griaunančios genderizmo propagandos. Jose skiepysim pagarbą mokytojui, pilietiškumui ir gyvenimo patikrintomis vertybėms, užtikrinsime konstitucinę tėvų teisę auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus.

Priimsime Šeimos stiprinimo įstatymo įgyvendinimo programą miestui. Patvirtinsime Gimdyvės krepšelį vilnietėms, Vilniečio kortelę neįgaliesiems, plėtosime senų žmonių priežiūrą namuose. Plėsime vaikų darželių tinklą, įvesime nemokamą, sveiką (prioritetas – produktai iš Lietuvos ūkininkų) maitinimą ugdymo įstaigose. Sutrumpinsime eiles sveikatos priežiūros įstaigose.

Skatinsime smulkų ir vidutinį šeimos verslą, mažinsime didžiųjų prekybos tinklų dominavimą.

Viešasis transportas Vilniaus gyventojams bus nemokamas, transporto eismas optimizuotas. Įvažos į daugiabučius bus išasfaltuotos, įrengsime papildomas parkavimo vietas.

Bibliotekų, seniūnijų, mokyklų sales, viešąsias erdves atversime šeimoms, bendruomenėms, laisvalaikiui ir renginiams. Teiksime lengvatas verslui už paramą miesto kultūrai, sportui, jaunimo laisvalaikiui.

Vilnius daugiatautis miestas, etninis-kultūrinis paveldas bus deramai įprasmintas.

Seniūnijos taps savarankiškos ir aprūpintos, su savo biudžetu. Steigsime šeimų, jaunimo, neįgaliųjų, kultūros, sporto ir kitų Vilniaus gyvenimo sričių atstovybes, kurios turės realią galimybę dalyvauti sprendimų priėmime.

Administracija veiks skaidriai ir bus atvira gyventojams, visuomenė – maksimaliai įtraukta savivaldą. Rengsime gyventojų apklausas ir referendumus ypač svarbiais klausimais.