You are currently viewing KAS GERA ŠEIMAI – TAS GERA VILNIUI !

KAS GERA ŠEIMAI – TAS GERA VILNIUI !

Mieli Vilniečiai,

KAS GERA ŠEIMAI – TAS GERA VILNIUI !

Kokia valdžia susiformuos mūsų mieste po 2023 m. kovo 5 d. rinkimų? Ar išliks ta pati dauguma propaguojanti iš komunizmo ideologijos kylančias genderizmo (LGBT) idėjas? Ar bus jos diegiamos mūsų vaikams? Ar tėvai, galės auginti savo vaikus pagal savo įsitikinimus? Tai priklausys nuo Jūsų.

Valdžia specialiai sudarė nelygias sąlygas – naujoms organizacijoms rinkimuose reikia rinkti gyventojų parašus vien tam, kad juose būtų leista dalyvauti, kai tuo tarpu senosioms partijoms to daryti nereikia.

Dabar prasidėjo parašų rinkimas, kad mes apskritai galėtume dalyvauti rinkimuose ir žmonės turėtų teisę pasirinkti. Tai nėra balsavimas, balsuoti galite ir ne už mus, pasirašant tiesiog suteikiate teisę demokratijai ir laisvam pasirinkimui. Be to, paremti savo parašu galima nors ir visus sąrašus.

Kviečiu nebebūti abejingais savo vaikų, šeimos ir Tautos ateičiai.

Raskime kelias minutes laiko ir pasirašykime už Krikščionių sąjungos sąrašo galimybę dalyvauti savivaldos rinkimuose ir visiems drauge kurti mūsų ateitį.

Tai nesudėtinga:

1.Paspausti nuorodą https://www.rinkejopuslapis.lt/kandid…/-/pasirasymas/47702

2. Paspausti „PASIRAŠYTI“

3. Prisijungti per elektroninių valdžios vartų portalą

4. Patvirtinti tapatybę

5.Paspausti „PASIRAŠYTI”

6. Patvirtinti savo pasirinkimą paspaudus „TAIP”

SVARBU: Pasirašius elektroniniu būdu, nebesirašykite ant parašų rinkimo lapų ir atvirkščiai, nes abu jūsų parašai bus anuliuoti. Pasirašančiojo žmogaus gyvenamoji vieta turi būti deklaruota tame mieste, kuriame mūsų sąrašą paremiate.

Dėkojame jums, mieli bičiuliai . Dėsime visas pastangas, kad žodis taptų kūnu.

Rimantas Jonas Dagys

Politinė reklama apmokėta iš Krikščionių sąjungos rinkimų sąskaitos

Krikščionių sąjungos kandidatų į Vilniaus miesto savivaldybę lyderis Zenonas Buivydas (5 iš kairės) su šeima, kurioje 7 vaikai.