You are currently viewing Neik su genderistais „obuoliauti“, nes bus kaip….profesoriui

Neik su genderistais „obuoliauti“, nes bus kaip….profesoriui

Lietuvoje nutiko neįtikėtinas įvykis – gender politikos propaguotojai apkaltino profesorių Vytautą Landsbergį homofobijos propagavimu. Nors jų sukritikuotame jo profesoriaus interviu dėl K. Bartoševičiaus byloje nutekintos informacijos vargu ar galima įžvelgti ką nors homofobiško, profesorius … pradėjo teisintis. Atrodo, kad konservatoriai, kaip visada, turėjo ginti savo partijos garbės pirmininką, bet šį karta – tyla, kuri reikštų pritarimą tokiems kaltinimams. Matyt TS-LKD vadovybės dabartinė nuomonė tokia pati, kaip ir koalicijos partnerių smerkiančių Vytautą Lansbergį. Gal būt šiai partijai yra dėsninga – kai kartą išsižadi vertybių, galo išsižadėjimams nėra… Galima įsivaizduoti, kaip gyvens ne tiek įtakingi Lietuvos žmones, jeigu liberalams pavyks įteisinti bausmes už „neapykantos kalbą“. Ši istorija siunčia propagandinę žinutę kitiems Lietuvos piliečiams : „jeigu profesorių privertėme teisintis, tai jums bus dar labiau riesta“. Kad taip gali būti, rodo vakarų valstybių praktika, kai net tyli malda už dar nespėjusiųjų gimti gyvybes susilaukia teisinio persekiojimo. Kažkaip darosi labai panašu į visų laikų diktatorinių ir fašistinių valstybių įvestas tvarkas.

Žvelgiant į šį pedofilijos skandalą iš šalies jau tampa aišku, kad valdantiesiems demokratijos likimas Lietuvoje nelabai rūpi, jų prioritetas yra jų pačių politinė gerovė. O gal jie tiesiog kitaip nesugeba? Pavyzdžiui, Lietuvos tėvai ir ekspertai pradėjo garsiai piktintis matematikos testais ketvirtokams, kur jie turi atsakyti į 36 klausimus per 45 minutes. Man, kaip šį tą moksle išmanančiam, ir bei išmanančiam apie vaikų psichologiją, tai kvepia visiška kvailyste ir švietimo sistemos pertvarkos imitacija, beje kaip ir kitose valstybės valdymo srityse. Čia yra ne gebėjimo skaičiuoti patikrinimas, bet kažkas panašaus į kryžiažodžių sprendimą t.y. televizinius protmūšius. Bet prie ko čia vaikai ir gabumai matematika. Nors kita vertus, būtų įdomu pratestuoti programų kūrėjus bei daugelį ministrų ir sužinoti, į kiek klausimų jie atsakė teisingai.

Dr. Rimantas Jonas Dagys

Daugiau: https://www.laikmetis.lt/dr-rimantas-jonas-dagys-neik-su-genderistais-obuoliauti-nes-bus-kaip-profesoriui/#comment-36501